Idealny pensjonat nad morzem

Próbując wybrać coś z ofert, które co roku są na różnych portalach, trudno wybrać doskonały pensjonat nad morzem. Prawie każda oferta jest interesująca bo każdy chce nas przyciągnąć różnorodnymi atrakcjami. Na co zwracać uwagę czytając ogłoszenia?


Ośrodki wczasowe na morzem – wiele ofert wiele atrakcji

Obecnie pensjonat nad morzem musi oferować nie tylko noclegi nad morzem, ale także atrakcje, które przypuszczalnie będą dobra alternatywą na niesprzyjającą pogodę. Zatem wybierając odpowiedni nocleg nad morzem kierujemy się nie tylko ceną za pokój, ale także rozmaitymi dodatkowymi atrakcjami, które proponuje ośrodek, bliskością do wybrzeża, bliskością do miasteczkowych atrakcji a także wyposażeniem pensjonatu. Solaris to ośrodek wczasowy w Łazach, który przygotował rozrywkę zarówno na słonecznie jak i ponure dni nad morzem.

Wczasy nad Bałtykiem pełne dodatkowych atrakcji to coś fantastycznego, dla wszystkich, którzy chcą przeżyć cudowne wakacje rodzinne mimo złej pogody. Ośrodek wczasowy nad morzem Solaris oferuje: basen – kryty z gejzerem powietrznym, biczami, nurtem rzeki, jacuzzi.
Oprócz tego znajdziemy tam:

  • profesjonalne korty tenisowe,
  • boiska do gry w siatkówki i kosza,
  • suchą i parową saunę,
  • wypożyczalnie quadów i rowerów,
  • a także bezpieczny, nowoczesny plac zabaw dla dzieci.

Konferencje nad morzem – zadbaj o swój biznes

Poszukujesz miejsca na, warsztaty czy dłuższą konferencje warto zawitać do Łaz. Konferencje nad morzem stają się coraz bardziej praktykowane. Wczasy nad Bałtykiem, krótkie i przeznaczone tylko wyjazdów szkoleniowych posiadają swój urok. Na miejscu w ośrodku wczasowym w Łazach znajdziemy 2 sale konferencyjne, wyposażone we wszystkie niezbędne przyrządy by móc sprawnie przeprowadzić warsztaty, szkolenia, czy konferencje. Odpowiednie oświetlenie, pełne zaciemnienie, mikrofony bezprzewodowe, bezpłatny dostęp do internetu, ekrany i flipcharty, projektowy, rzutniki różnego rodzaju i klimatyzacja – to to komplet narzędzi potrzebnych do udanego szkolenia czy warsztatów.


Nie tylko wakacje rodzinne

Ślub nad morzem? Dlaczego nie! Ośrodek wczasowy nad morzem organizuje wesela, chrzciny, komunie. Z ośrodkiem wczasowym nad morzem zaplanujesz nie tylko ślub! Solaris gwarantuje oprawę uroczystości, zarówno muzyczną, estetyczną jak i gastronomiczną. W ofercie skierowanej do Gości przynitowywane są takie rozrywki jak pokaz sztucznych ogni, wypuszczenie białych gołębi oraz lampionów szczęścia, a także stół wiejski czy fontannę czekolady. Oprócz uroczystości w ośrodku wczasowym nad morzem możemy zorganizować ognisko, zwiedzić las który znajduje się blisko pensjonatu nad morzem czy pójść na ryby. Wczasy nad morzem – tylko w Łazach!

Każdy wie, że wypoczynek ma zbawienny oddziaływanie na organizm. Człowiek wypoczęty posiada nabiera sił. Dlatego powinno się przeżyć wakacje z dzieckiem w Solaris