Poprawa wyglądu ciała nie jest wieczną zmianą


Różnego rodzaju zabiegi i szeroko pojęta medycyna estetyczna bardzo często w dużym stopniu jest utożsamiana z chirurgią plastyczną, co jest naturalnie złą klasyfikacją. Niestety moda i uroda, pociąg do młodości i pragnienie by została zawsze to wszechobecny fashion i style, który jest coraz dobitniej prezentowany i przyswajany. I właśnie dlatego na szklanym ekranie tak często widzimy wiecznie niestarzejące się celebrytki, których uroda jest poprawiana za pomocą skalpela. 

Pierwszą podstawową różnicą pomiędzy medycyną estetyczną a zabiegami należącymi do kanonu chirurgii plastycznej jest fakt, że ta pierwsza jest nieinwazyjna, zatem nie przekształca efektownie naszego wyglądu.Różnego rodzaju zabiegi upiększające takie jak endermologia, mezoterapia, oczyszczanie twarzy, mezoterapia osoczem czy zastosowanie osocza bogatopłytkowego powodują, że poprawia się ciało i skórę, nie przyczyniają się do zmian na wieczność. Gdy przytaczamy różne fakty i mówimy na temat medycyny upiększającej są to bezpieczne dla ciała i skóry zabiegi.Osocze – wieloaspektowe wykorzystanie w medycynie estetycznej

Różne zabiegi medycyny upiekszającej a w tym zabieg zwany bogotopływkoym osoczem jest niczym więcej jak uzyskaniem bogatopłytkowego osocza, które jest w pełni otrzymywane z krwi pobranej od od nas samych. Jak wiadomo pobrana krew jest przepuszczana przez wirówkę w celu przygotowania osocza.
Zabieg ten przyspiesza regeneracje jakichkolwiek ran, regeneracje tkanek, niszczy zmarszczki. medycyna upiększająca jest niegroźna dla naszej skóry i ciała. Zatem jeśli chcesz poprawić ciało i twarz nie bój się wykorzystać upiększającej medycyny i kosmetologii i zabiegów np. w klinice Cashmire  wykonać masaż w Łodzi.